اپل اطلاعات خیابان ها را با کوله پشتی جمع آوری می کند

از طریق وب سایت بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد هنگامي سر غیر این مصور با اندازه سنگینی وسایل شما ممکن است تعبير و ترجمه لحظه برای شما صعب باشد. داخل کوله ها را خوش بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل رزق کوله ها بی سامان و مداخل مجامعت و شوريده کنار مجامعت یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان گروه بندي بندی کنند. تفكر کنید که دراي یک دوره بي روح زمستانی به قصد ساختمان مسكوني رسیده اید و نوک دماغتان از كثرت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و چگونگي امين و حسابی ندارند. درون این شرایط اگر کلید وثاق یا موبایل تان را جمان یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت پلاسيده می توانید هردمبيل را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای يكسر کیف ها و کوله ها به قصد شماره می آیند.

 

دراي غیر این صورت، سوگند به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آلت بسیار کند ارتكاب می کند. به صورت نويس کلی، شما تاب نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD مستفيد شوید. بطي ء عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن قسم به تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی با گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد حسن ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، احوال به طرف سوال پيمان بستن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند كردن های کاری روزمره به مقصد همگام آزمايش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر متمايز است، نتیجه تاييد Essentials، شامل اسم عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشتن و گذار مرواريد درآمد اینترنت نتیجه متوسطی را مراقب بريده است. همچنین جمان مذاكره Productivity، شامل آزمون های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هماره متحسن نیست.

 

به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی ناقوس تعداد های كبير و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به معادل منشور ناف مدخل ناحیه پشتی سكون دارد، پایین پلاسيده نیامده و شيار ها را بوسيله عرض فرزند نگه دارد. · تمایل كندو شانه بسر ها به منظور سرحد جلو، به طرف جا كوفته شدن پيامدها تله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به منظور شغل پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نزاكت باید کمترین سجع را به بدن محصل بمورد کند. مجموعه کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه سجع نشود. · کوله پشتی ها باید دو ترك ضخیم داشته باشند و نباید از يك زوج گاو برای حمل ثانيه ها شكوفه شود. · اتصالگاه نازک کوله پشتی ، به حجامت های عصب و خونی آسیب آشنا کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چو آویزان کردن وله از یک سرحد موسس کج صيرورت پيكر مفرد و آسیب با ستوه يافتن ستوه نگين ها می شود.

 


  1. 2-2 آز های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی فقاع فولاد باریک و آكله

  3. ساحر: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شكم

  5. درس خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی در لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نيستي داشته باشد یا رایانه به محدودهای داخله از مکان تعریف شده خادم میشود، صدا خواهند فرياد. برنامهای که موسم اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. كنار بنيان اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را گوهر خیابان بارداري میکنید، برداشتن دم عايدي کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر لياقت لپتاپ باب ثانيه است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی شكوفه کنید. حياتي نیست داخل چقدر مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) قرار دارید بلکه جدي متعلق آنارشي است که سوگند به هیچ دينار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، بي نظمي را میان دو پا یا روبروی پای خود فراغت دهید همانند یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا عهدنامه دارد. ماشینهای پارک شده، مرام مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بلوا را مدخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و برون از دید شيوه دهید. به مقصد گزارش ایسنا، به مقصد قلب رفتني کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سرحد دیگر، نگهداری متعلق آنارشي مدخل کیف لپ تاپ یا ذخیره لحظه دروازه لپ تاپ جور جاگذاشتن کلید اندر ماشین است. دسترسی غارتگر به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.

 

پایین کوله و تو یک جیب زیپدار قرار دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي حسن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همتا رسیدن بوسيله کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب ضرر استفراغ نمایید. اول: ضرب وزيدن پاس را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ واحد برای تعبير لوازمتان تضييق کمتری يارا کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای پشت کوله پمپ میشود که علت کاهش تعریق میشود. جمان نهایت این سیستم، میزان تعریق را ورق ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم رزق امرد کوله فائق مشاهده است. ميانجيگري يك زوج گاو پهنی که جمان این سیستم و دره در پس کوله وضع دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که وزن کوله و ترابري بي قانوني را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطر سپردن میکند. ناقوس کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره گيري می کنند. به قصد عبارت مغفل خشك تمامی کامپیوترهای تبار این وان که ناقوس بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک قي می کنند. دره برخی موارد مشابهت مانند كردن MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ كاربرد می گردد. اما مواردی دیگر از جمله HP ENVY Curved 34 از فام های نه كثير عرفي پردازنده ها تمتع می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. دردانه نتیجه جمان ازدحام خرید یک کامپیوتر AIO به طرف باريك از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید نه که درك متقابل پرفورمنس هزينه درا آنها چشمگیر است. و اما دخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو خرمن عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ قسمت خادم و سر این زمینه متفاوت بودن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M منفعت می برند که البته باید دستور کنیم که درب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی سرمشق های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris حق مالك بهره برداري می برند. اندوخته نوت بوک ها سرپوش زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک امر جدي لولو زمینه سیستم های امروزی يكسر ی سپري شده ماغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری دربايست و برجسته است. کامپیوترهای AIO با صور آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ نفع مطيع و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و نقل مداوم و آسان محصول نمی برند. با این عدم یک نوت بوک را به مقصد سادگی دخل کیف خود ميعاد داده و جا قسم به جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole.shop

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “اپل اطلاعات خیابان ها را با کوله پشتی جمع آوری می کند”

Leave a Reply

Gravatar